Hotele prej akulli dhe bore (FOTO LAJM)

Hoteli Bijou Igloo, Andora
Nesë doni që të keni një eksperiencë ndryshe pushimesh, mënyra e duhur është të kaloni një natë në hotelet e akullit. Në disa shtete në botë është arritur që të ndërtohen hotelet e akullit, që sigurisht janë ambjentet më të ftohtë ku ju mund të qëndroni.

Ndërtesa të tilla mund ti gjeni në Kanada,Austri, Suedi,Finlandë Zvicër, etj. Shikoni në foto se deri ku arrin imagjinata e njeriut për të ndërtuar ambjente prej materiale të ndryshme. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2015, ora 08:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori