Foto e rrallë, avioni ngrihet në fluturim pranë tornados
Një avion është ngritur në fluturim, duke lënë pas një mini tornado. Ndonëse është e çuditshme, kanë qënë disa persona të cilët kanë postuar faktet në rrjetet sociale dhe duke dëshmuar se nuk ka pasur asnjë pasojë.

Moti jo i përshtatshëm për stinën e verës ka përfshirë Anglinë këto ditë. Fotografët e fiksuar të kapin shkrepje të tilla, kanë postuar në rrjetet sociale një foto të një avioni, i cili është ngritur nga toka duke lënë pas një mini tornado. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 17:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori