Flokët e shëndetshme tek femra, dobesia e meshkujve
Flokët janë bukuria e vërtetë e një femre, dhe është e ditur që mashkulli është shumë i dhënë pas ktij aseti bukurie tek femra. Por përse janë kaq tërheqëse për mashkullin floket e shëndetshme?

Ja disa arsye :

1. Flokët e gjata i japin mundësi një djali për të luajtur me to.

2. Meshkujt i konsiderojnë femrat me flokë të gjata si më femërore dhe seksi.

3. Meshkujt flasin më mirë kur flasin për të dashurën e tyre, dhe e përshkruajnë si një femër me flokë të gjatë.

4.Femrat që kanë flokë të gjatë, që iu bien poshtë qafës dhe krahëve, shihen si më të reja, të shëndetshme dhe seksi për meshkuj. /albeu.com/
Shtuar më 22/07/2016, ora 12:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori