8-muajshe shtatėzėnė, ngre pesha mbi 100 kg (FOTO LAJM)

Katja Harjanne është një grua britanike 8-muajshe shtatëzënë, por se arrin të bëjë palestër dhe të ngrejë pesha që shkojnë deri në 100 kg. 39-vjeçarja thotë se përkundër faktit se njerëzit mendojnë

 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

 
Si ju duket vendimi i UEFA-s për ti dhënë ndeshjen Serbisë me rezultat 3-0?
2.62 %
95.02 %
1.24 %
1.1 %
Total 18380 Vota!