Zjarri rrezikon puset e naftës në Patos (VIDEO)
Një gropë me serë në Dukas të Patosit është përfshirë nga zjarri mbrëmjen e sotme.

Shërbimi zjarrfikës ka ndërhyrë menjëherë duke bërë të mundur shuarjen e flakëve pasi rrezikoheshin disa banesa dhe puse nafte.

Zjarri është shuar pa krijuar probleme pas ndërhyrjes së dy mjeteve zjarrfikëse.
Shtuar më 24/08/2019, ora 21:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori