Zjarr në bibliotekën e Vlorës, ndërhyn zjarrëfikësja
Biblioteka e Vlorës është përfshirë nga flakët.

Shkak mësohet të jetë bërë një shkëndije elektrike.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar dhe dëmet materiale janë të vogla,.

Në vendngjarje ndodhen forcat e zjarrëfikses si dhe policia.Shtuar më 14/11/2019, ora 10:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori