Zjarr i madh në Shëngjin, po digjen varrezat (VIDEO)
Ish Kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një mesazh dhe videon që tregon përmasat e frikshme të zjarrit në Shengjin.

Kjo video ka mbërritur si denoncimi nje qytetari. "Pershendetje doktor ne shengjin zjarri vazhdon te rritet dhe shteti ben sehir Po digjen edhe varrezat e qytetit", shprehet i alarmuar qytetari.

Postimi i Berishës
Breaking Neës
Shengjini ne zjarr, flaket iu afrohen shtepive!

Po digjen varrezat e qytetit

Narkohorrat e narkoqevetise bejne sehir ap vazhdojne te qete pushimet!

Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital!
Zoti Berisha qa ban kshu my shtet nuk i han kuji me dal me fik se jan me pushime per vete Shengjini Po digjet zjarrfikset spo vijne
Doktorr flaka Po afrohet neper shtepiaJa edhe dita e par e rilindjes me pjerin me kete vrases qe nuk i mjafton me i vra ni nga ni por don ti djeg gjith per ni her
Pershendetje doktor ne shengjin zjarri vazhdon te rritet dhe shteti ben sehir Po digjen edhe varrezat e qytetit

Shtuar më 23/08/2019, ora 13:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori