Zjarr i madh në Fushë-Krujë, flakët rrezikojnë banesën
Një zjarr i madh ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në Fushë-Krujë, në kodrën e quajtur “Kodra e Dervinëve”.

Sipas informacioneve paraprake, flakët rrezikojnë seriozisht një banesë e cila ndodhet afër vatrës së zjarrit.

Dy zjarrfikëse dhe forca të shumta policore, ndërsa flakët po përhapen me shpejtësi të favorizuara edhe nga era.

Nuk dihet ende shkaku i zjarrit, nëse është i qëllimshëm apo jo, ndërsa policia po heton për ngjarje. /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2019, ora 19:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori