"Zhduket" radha, të tjerë qytetarë kalojnë doganën e Kapshticës
Të gjithë qytetarët që ndodheshin në pritje në pikën doganore të Kapshticës kanë kaluar mëngjesin e sotëm në shtetin helen.

S paraqitet e qetë mëngjesin e kësaj të hënë, ndërsa hyrjet drejt shtetit grek vijojnë normalisht dhe pa radhë.

Ndërkohë, kuota prej 300 personash, e vendosur nga autoritetet greke si masë mbrojtëse ndaj COVID-19, nuk është plotësuar ende, të paktën deri në orën 08:00.
Shtuar më 31/08/2020, ora 09:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori