Zhduket papritur e mitura, babai: Doli nga shtëpia e nuk u kthye më
Një vajzë e mitur është zhdukur papritur në Lipjan të Kosovës.

Sipas policisë, rastin e ka raportuar babai i saj i cili ka thënë se vajza doli nga shtëpia dhe nuk u kthe më.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se vajza e tij e moshës së mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, thuhet në njoftim.

Rastet e zhdukjeve kohëve të fundit janë shpeshtuar në Kosovë.
Shtuar më 27/11/2020, ora 09:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori