Zhduket pa lënë gjurmë 17 vjeçari shqiptar në Angli
Një adoleshent shqiptar rezulton i zhdukur që prej 20 gushtit të këtij viti në Angli.

Sipas mediave britanike, 17 vjeçari u pa për herë të fundit pasditen e së enjtes 20 gusht duke lënë një adresë në Worthing.

Ai thuhet se ka udhëtuar me tren për në Brighton, dhe mendohet të jetë akoma në zonën e Brighton dhe Hove.

Danieli është shqiptar dhe përshkruhet me strukturë të hollë dhe me flokë të zinj të rruara.

Kur u pa për herë të fundit, ai kishte veshur tuta blu dhe bluzë të bardhë, shkruajnë mediat vendase.
Shtuar më 07/09/2020, ora 20:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori