Zgjerohet vatra e infeksionit në Tropojë, sa raste u shtuan në vetëm 24 orë
Vijojnë të shtohen në mënyrë të ndjeshme rastet e reja me koronavirus në vendin tonë. Gjatë orëve të fundit, një vatër e reështë zbuluar në qytetin e Tropojës, ku janë zbuluar 5 raste të reja.

Megjithatë, pritet përditësimi nga ana e ministrisë për konfirmimin e rasteve.

Kujtojmë se ditën e djeshme janë konfirmuar 96 raste të reja si dhe dy viktima të tjera.

Shtuar më 15/07/2020, ora 09:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori