Zgjedhjet presidenciale në SHBA, Frederik Ndoci zbulon kë votoi
Zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është çështja e ditës në mbarë botë. Kush do të jetë presidenti i radhës në SHBA, Donald Trump apo Joe Biden?

Madje edhe emisioni “Shqipëria Live” në Top Channel u nis pikërisht me votimet në SHBA. Në një lidhje të drejtpërdrejtë nga Amerika ishte këngëtari i njohur shqiptar, Frederik Ndoci, i cili zbuloi publikisht se për kë ka votuar.

Në fakt u kuptua menjëherë, pasi u shfaq me një maskë ku shkruhej emri i Donald Trump, i cili për të tha se është “një nga presidentët më të mirë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës”.

“Është një ndër meshkujt më të plotësuar në botë”, tha ai.

Ndërkohë për Biden tha se është njeri i korruptuar si dhe nuk la pa përmendur djalin e tij, i cili prej disa kohësh është në qendër të vëmendjes së mediave të huaja për shkak jetën e tij.
Shtuar më 04/11/2020, ora 13:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori