ZGJEDHJET LOKALE/ Problematika në zonën Vau i Dejës
Mëngjesin e sotëm, ashtu sikundër është raportuar procesi i votimit filloi në orën 07:00 për të vazhduar deri në orën 19:00.

Nga raportimet mësohet se ka pasur problematike në Qv 162 Vau Dejes, në fshatin Stajkë, ku nuk është shpërndarë ende baza materiale.

Kjo zonë ka qenë një nga më problematiket, pasi disa ditë më parë u dogjën dhe një pjesë e materialeve brenda KZAZ-ve, përplasje e cila çoi dhe në shkarkimin e kryetarit të Bashkisë Zef Hila.
Shtuar më 30/06/2019, ora 07:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori