Zbulohet SMS e Ramës pas vendimit të Metës: Mos bëni asnjë koment!
Vendimi i Metës për të mos dekretuar Sandër Lleshin, është komentuar nga Rama por jo për publikun.

Kryeministri iu është drejtuar me një mesazh edhe deputetëve.

Rama iu ka dërguar deputetëve të PS, ku kryeministri kërkon nga ata që të mos bëhet asnjë koment për vendimin e Metës.

“Lutem asnje lloj komenti askush per vendimin e Presidentit! Ne jemi shumica dhe ne kemi detyren t’i dalim Zot njerezve, vendit, Kushtetutes me maturi dhe vendosmeri. Politika eshte shah, mos e harroni”, ka qenë ky mesazhi që Rama u ka derguar të tijëve. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2018, ora 23:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori