Zbulohet skenari i PD, kur do të futen në zgjedhje
Albana Vokshi, ish-deputete dhe drejtuese e PD-së ka deklaruar në emisionin Open të Eni Vasilit në Top Channel kohën se kur opozita do të hyjë në zgjedhje.

Ajo tha se opozita do të hyjë në zgjedhje jo më 13 tetor kur Presidenti i Republikës, Ilir Meta, por vetëm kur të piqen kushtet për të hyrë në zgjedhje dhe këto kushte piqen vetëm atëherë kur do të largohet Edi Rama.
Shtuar më 10/07/2019, ora 22:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori