Zbulohet më në fund? Për cilin televizion "tradhtoi" Xhemi Shehu "Portokallinë" (FOTO LAJM)

Largimi i Xhemi Shehut nga spektakli i humorit "Portokalli", ishte për shumë kohë temë diskutimi derisa moderatorja e konfirmoi vetë dhe vendin e saj e zuri Eneda Tarifa.

Dilema e rradhës ishte: Po tani ku do ta shohim Xhemi Shehun?

Moderatori Eni Shehu duket se ka zbuluar "sekretin" nëpërmjet postimit të tij në rrjetet sociale ku gjatë promovimit të emisionit të tij "Nuk është karantinë" në televizionin "Abc Neës", shfaqet moderatorja Xhemi Shehu.

Gjithsesi Xhemi nuk ka reaguar për këtë./albeu.com/Shtuar më 27/10/2020, ora 20:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori