Zbardhet telefonata e vrasësit, bir ta vrava gruan dhe nënën
Hasan Krasniqi, është personi i cili vrau gruan e tij, Hysnije Krasniqi dhe nusen e tij, Remzije Krasniqi, e më pas edhe vetën.

Fqinjët e tij kanë treguar se fillimisht i dyshuari kishte vrarë gruan dhe nusen e tij, e më pas e kishte telefonuar të birin e tij, të cilit i kishte treguar për aktin e kryer, e madje i kishte treguar se edhe do ta vriste vetën.

“Pas vrasjes ky e ka thirrë djalin e vet, K.K. e ka thirrë në telefon, i ka thanë unë ta kom vra grunë edhe nanën, tash po e vras veten”, ka thënë fqinji.
Shtuar më 22/04/2019, ora 17:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori