Zbardhet nata, momenti kur bombat e aleatëve bien mbi regjimin e Asadit (VIDEO)

Pëlqej
SHBA-të, Franca dhe Britania e Madhe bombarduan mëngjesin e sotëm disa objektiva ushtarakë të regjimit të Asadit në Siri në formë ndëshkimi ndaj përdorimit të armëve kimike ndaj civilëve.

Në videon e publikuar sëfundmi duket momenti ku raketat e aleatëve bien nga objektivat ushtarak të Asadit në Damask.

Për më tepër, ndiqni videon! /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2018, ora 12:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori