X6 përfshihet në flakë në Pogradec
Një "BMW X6" ka marrë flakë në Pogradec.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:30, në lagjen nr. 3, ku në mjetin e parkuar tip “BMW X6”, në pronësi të një firme private ka rënë zjarr.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Shtuar më 07/10/2020, ora 08:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori