Berisha "frymëzon" Kuvendin, të gjithë me iPad-ë
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
"Ky është kompjuteri që unë kam pritur prej 30 vitesh". Kështu do të shprehej ish kryeministri Sali Berisha pasi bleu një iPad, fjalën e fundit të teknologjisë të cilën nuk e ndan nga duart.

Madje edhe në ditën e parë të punimeve të Kuvendit dhe të vetë Berishës vetëm si deputet i Partisë Demokratike ai i injoroi kompjuterat që kishin deputetët përballë (ide e ish kryetares Jozefina Topalli) dhe u fokusua vetëm te iPad-i i tij.

Dhe mesa duket kjo ka bërë që edhe drejtuesit e rinjparlamentit të rishikojnë edhe një herë këtë punë duke vendosur të zëvëndësojnë kompjuterat aktualë me kompjutera më të vegjël, laptopë ose iPad-ë.

Dhe tani pritet edhe reagimi i "Doktorit", i cili me siguri do të thotë: A nuk ju thashë?... /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2014, ora 17:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.