Vritet një tjetër shqiptar që luftonte përkrah ISIS
Një tjetër shqiptar nga Kosova është vrarë në luftimet e ashpra në në të ashtequajturin “Kalifat”, territori i okupuar nga organizata e Shtetit Islam të Irakut dhe Shamit (ISIS).

Mësohet se personi që ka vdekur është Patriot Matoshi, nga Gjilani. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2014, ora 10:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori