Vrau gruan dhe kunatën në sy të fëmijëve, sa vite burg rrezikon Gazment Musta
Ngjarja e rëndë ku në Ballsh një 34-vjeçar vrau me thikë bashkëshorten e tij 31 vjeçe dhe motrën e saj 18 vjeçe pas një sherri familjar ka tronditur gjithë Shqipërinë.

Fakti më tronditës ishte se krimi i rëndë ndodhi në prani të dy fëmijëve të mitur të çiftit.

Gjykata e Krimeve të Rënda do japë nesër masën e sigurisë për Gazment Mustën, 34-vjeçarin nga Mallakastra, i cili ditën e dytë të Vitit të Ri vrau me thikë bashkëshorten, Gentjana Çaushaj dhe motrën e kësaj të fundit, kunatin e tij, Merisa Çaushaj . Seanca pritet të zhvillohet të premten rreth orës 10:00.

Musta akuzohet për vrasje brenda familjes. Ai rrezikon burgim të përjetshëm. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2019, ora 17:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori