Vrau djalin pas sherrit, babai merr në telefon policët: Ejani se e vrava!
Një krim i rëndë ka ndodhur në një familje shqiptarë në Prishtinë, Kosovë.

Pas një sherri në familje, babai ka qëlluar për vdekje djalin e tij.

Viktimë ka mbetur shtetasi Albert Krasniqi, i vrarë nga babai i tij, Skënder Krasniqi.

Pas ngjarjes së rëndë ka qënë vetë babai i cili ka lajmëruar policinë duke pranuar krimin e rëndë, raporton albeu.com.

"Ejani se e vrava djalin...", mësohet se u ka thënë ai policëve pas krimit të rëndë.

Mediat lokale bëjnë me dije se mes viktimës dhe familjes së tij kishte probleme prej disa kohësh dhe se ai i kërcënonte ato për t'i plotësuar kushtet që kërkonte.

Dyshohet se ky mund të jetë motivi i ngjarjes së rëndë që ka tronditur kryeqytetin e Kosovës. /albeu.com/
Shtuar më 27/01/2021, ora 18:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori