Ekzekutohet brenda në makinë 44-vjeçari në Fier
UODATE - Personi që ka gjetur vdekjen si pasojë e breshërisë automatike është 44-vjeçari Denis Kasa.

Me Kasën, duke udhëtuar me automjet ishin edhe Elton Margariti dhe Klement Kastrati, të dy të plagosur.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendngjarje për ta zbardhur krimin.


19:05 - Një ngjarje e rëndë me vrasjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur në aksin Fier - Lushnje.

Mësohet se një person është ekzekutuar brenda makinës së tij, ndërsa një tjetër ka mbetur i plagosur.

Ekzekutimi mësohet se ka ndodhur me armë automatike.

Ende nuk ka qartësi për identitetin e personave të përfshirë në ngjarje.

18:58: Një vrasje dhe një plagosje raportohet se ka ndodhur në vendin e quajtur "Kopshti Zoologjik" në Fier.

Raportohet se një person ka vdekur dhe një tjetër është plagosur si pasojë e një përplasje me armë.

Po ashtu, në vendin e ngjarjes janë gjendur dy makinadjegura. /Albeu.com/
Shtuar më 08/01/2016, ora 19:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori