Vrasja makabre e çiftit në Shkodër, motra e Silvanës përlot me fjalët

Pëlqej
Ka shkaktuar një tronditje të madhe vrasja e ciftit sot në Shkodër, ku viktimat Silva Ndoci 25 vjeç dhe bashkëjetuesi i saj Borhan Bërçama u ekzekutuan teksa në makinë ishte edhe fëmija e tyre 2 vjec.

Për këtë dhimbje të madhe, ka reaguar edhe motra e silvit, duke shprehur dhimbjene madhe.

“Pushofshi në paqe. S’do t’ju harrojmë kurrë. Do jeni gjithmonë në zemrat tona”.

Është ky postimi i Antoneta Ndocit, motra e Silvanës.

Ajo ka postuar foton e çiftit që mbeti i vrarë dhe një mbishkrim prekes.

Sakaq, familjet kane hapur dyert e mortit kete te diele. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2018, ora 23:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori