Vrasja e tmerrshme e Arielës, flasin fqinjët e 21 vjeçares
Vrasja e saj tragjike tronditi sot Kryeqytetin dhe të gjithë Shqipërinë.

21 vjecarja, studente e drejtësisë u vra nga infermieri 23 vjecar Aldosen i cili pas pesë plubmve që i ka zbrazur në trupin e Arielës, ka qëlluar edhe mbi veten e tij.

Ariela Murati mësohet të ketë qenë nxënëse e ekselencës dhe një vajzë sipas dëshmitarëve, e sjellshme dhe e urtë.

Valentina Duka fqinja e Ariela Muratit, 21 vjeçares që u vra nga Aldison Belulaj, është shprehur se nuk dinim asgjë për konfliktin me 23 vjeçarin.

“Nuk dinim asgjë për konfliktin, vajza ime dhe e ndjera kanë qenë shoqe së bashku. Ariela Murati ka qenë nxënëse shumë e mirë.” /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2018, ora 20:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori