Vrasja e efektivit/ Ekspertët e hetimit kthehen në Torovicë
Një ditë pas krimit të rëndë ku një efektiv i Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë të Shkodrës, Ardian Kodra, u vra nga një i sëmurë mendor gjatë rezistencës me policinë, mësohet se ekspertë të hetimit kanë mbërritur në vendngjarje.

Ekspertë të policisë dhe prokurorisë kanë shkuar në Torovicë të Lezhës, ku do të hetojnë për kronologjinë e ngjarjes. /albeu.com/

Shtuar më 03/09/2016, ora 09:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori