Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Vranësira dhe reshje shiu, si do të mbajë sot moti
Moti do të vijojë me vranësira mesatare dhe rreshje shiu jo të vazhdueshme. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 7 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 -1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë pa ndryshime të konsiderueshme.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 8/18°C

Zonat e ulëta 11/23°C

Zonat bregdetare 12/22°C.

Shtuar më 30/04/2020, ora 08:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori