Vokshi: Padia e Ramës, dëshmi se është palë në skandal
Albana Vokshi nga PD ka reaguar lidhur me padinë e paralajmëruar nga ana e maxhorancës, sipas të cilës akuzat e Vokshit dhe të PD-së nuk janë të vërteta.

Vokshi theksoi se vetë fakti që Rama po ngre padi tregon se ai është palë në skandalin që ka përfshirë Ministrinë e Shëndetësisë.

"Rama po me con atje ku ai vete ka deklaruar qe nuk beson. Rama po me con ne Gjykaten qe para dy ditesh e akuzoi se nuk ben drejtesi.Kryeministri me kallezoi se ka ne dore mbylljen e dosjeve te korrupsionit ne Shendetesi. Me padine e tij, vetefaktoi se ai eshte pale. Togat e zeza, bluzat e bardha, njerezit ne nevoje, cdo qytetar shqiptar po e vuajne cdo dite korrupsionin Rama-Beqaj ne shendetesi:, shkruan deputetja e PD-së. /Albeu.com/


Shtuar më 23/01/2016, ora 19:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori