Vogëlushja mposht koronavirusin, videoja e saj bën xhiron e rrjetit (VIDEO)
Një video emocionuese ka bërë xhiron e rrjetit duke krijuar empati nga të gjitha anët e globit.

“Fëmija mrekulli” është quajtur Erin e vogël pasi luftoi me koronavirusin për dy javë. Duartrokitje dhe lot nga infermierët e spitalit që ishin kujdesur për të.

Vogëlushja i ka kaluar dy javët e fundit në izolim, në spitalin pediatrik në Liverpul, ndërsa kishte qenë në kujdes intensiv.

Ndërkohë ditën e sotme ajo ka fituar sfidën e vështirë me virusin.
Shtuar më 26/04/2020, ora 22:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori