Vlora sërish në "lupën" e kontrolleve, FSHN dhe Policia zbarkojnë në qytetin bregdetar
Prej disa ditësh në qytetin e Vlorës, vijojnë kontrolle në rrugët kryesore.

Policia e Vlorës në bashkëpunim me të Tiranës dhe FSHN-në vijon punën e imtësishme të kontrolleve për persona të dyshuar në këtë qytet.

Në fokus të operacionit janë personat e skeduluar të shpallur në kërkim për krime të ndryshme.

Shtuar më 19/09/2020, ora 11:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori