Viti 2019, çfarë shkruan gjiganti global i turizmit për Shqipërinë
Gjigandi global i turizmit #lonelyplanet njihet për zgjedhjet dhe dëstinacionet më ekzotike që përzgjedhin në të gjithë botën.

Së fundmi listës prej 10 destinacioneve më me vlerë për tu vizituar në vitin që vjen, 2019">2019.

Ketë lajm ka zgjedhur ta shpërndajë edhe kryeministri i vendit:

Postimi i Rames

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë lajm të bukur të gjigandit globalturizmit #lonelyplanet që e ka përzgjedhur Shqipërinë në 10 destinacionet më me vlerë për tu vizituar në vitin 2019">2019, ju uroj një fundjavë të qetë 😊. /albeu.com/
Shtuar më 27/10/2018, ora 09:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori