Vihet në pranga grabitësi i dytë i kambistit në Memaliaj
Është arrestuar grabitësi i dytë i ngjarjes së ndodhur në Memaliaj një javë më parë ku u grabit dhe u sulmua Mustafa Mustafai 70 vjeç së bashku me të shoqen e tij duke e lënduar brenda në dyqan.

Dali Nela është personi që u kap, pasi bashkëpunoi me personin kryesor që u kap dje në Shkodër Ilirijan Korbi.

Shtuar më 30/01/2019, ora 11:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori