Vidhet kisha në Himarë
Ditën e sotme është vjedhur kisha e Shën Dhimitrit në Palasë të Himarës.

Autorët kanë vjedhur një sasi prej 10 mijë lekësh nga ambjentet e kishës.

Policia ndodhet në vendngjarje po ende nuk janë identifikuar autorët e ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Himarë

Në fshatin Palasë, Himarë nga persona ende të pa identifikueshëm është vjedhur kisha e "Shën Dhimitrit" ku janë marrë një sasi parash prej 10.000 lekë.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.
Shtuar më 16/09/2019, ora 11:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori