Videoja e grushtimit të deputetëve nuk u shpërnda nga Kuvendi (VIDEO-FOTO)
Kuvendi i Shqipërisë sqaroi sot opinionin publik se ky institucion nuk ka publikuar videon e incidentit mes dy deputetëve socialistë, Arben Ndoka dhe Pjerin Ndreu dhe kolegut të tyre demokrat, Gent Strazimiri të ndodhur në sallën e seancave plenare në muajin korrik të transmetuar nga mediat televizive dhe online.

Kuvendi i Shqipërisë dëshiron të sqarojë opinionin publik lidhur me videon e incidentit të ndodhur në sallën e seancave plenare në muajin korrik të transmetuar nga mediat televizive dhe online. Kuvendi distancohet nga publikimi dhe shpërndarja e kësaj videoje në media” thuhet ne reagimin e Kuvendit i cili sqaron se këto pamje filmike janë kërkuar organi i akuzës pas hetimit të nisur për këtë ngjarje. /albeu.com/
Videoja e grushtimit të deputetëve nuk u shpërnda nga Kuvendi

Shtuar më 24/09/2014, ora 11:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori