Video e rrallë, 27 vite më parë ku Valbona Selimllari rrëmbeu kurorën "Miss-it" (VIDEO)
Valbona Selimllari është një ndër femrat më të bukura në trojet shqiptare.

Pavarësisht moshës së saj, ajo mbetet akoma ikonë bukurie e inspirim për mijëra vajza.

Në videon e bashkëngjitur lajmit mund të shikoni pamje të rralla nga konkurimi i saj në “Miss Shqipëria 1991” ku dhe rrëmbeu kurorën e më të bukurës së Shqipërisë, raporton Albeu.com.

Në atë kohë ishte vetëm 19-vjeç por duhet theksuar se Valbona Selimllari vazhdon të ruajë të njëjtën bukuri e freski si 27 vite më parë. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2018, ora 08:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori