Vettingu në polici, shkarkohet nga detyra Oltion Shehu
Është shkarkuar nga detyra drejtori i Inspektimit dhe ankesave në SHÇBA-së, Oltion Shehu

Drejtori i Inspektimit dhe Ankesave në SHÇBA-së, Oltion Shehu rrezikon të mos e kalojë vettingun që po ushtrohet në radhët e Policisë, ndërkohë që mësohet se kjo vjen për faktin e mos regjistrimit në sigurimet shoqërore në kohën kur punonte si menaxher në një sallë bingoje.Shtuar më 08/11/2019, ora 11:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori