Vetëvendosja nuk ka ndërmend të ndalet, albeu.com siguron rezultatet: Rrëmben 50% të votave!
50% të votave në Kosovë janë marrë nga LVV, ashtu siç pritej.

Burime bëjnë me dije për albeu.com se Vetevendosja kryeson me me më shumë se 50 për qind të votave duke marrë 63 mijë vota.

Ndërkohë, PDK renditet e dyta me 27 mijë vota, ndërsa e treta renditet LDK me 19 mijë vota.

Partia e katërt është renditur deri më tani AAK me 9411 vota.

Numërimi vijon dhe albeu.com do të raportojë në kohë reale rezultatet.

Na NDIQNI!

Ndiqni rezultatet LIVE
Shtuar më 14/02/2021, ora 21:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori