Vetë gëzon miliona euro, kryebashkiaku i PS "urdhëron" babain të falë pensionin
Mark Babanit është një emër i njohur për ligjin e dekriminalizimit, dhe akuzat e opozitës se ka fshehur dënime të marra në Itali.

Për banorët që jetojnë pranë Vaut të Dejës, Babani është një nga biznesmenët më të kamur të zonës, me fitime që llogariten deri në miliona euro në vit.

Ai ka deklaruar se ka kërkuar që në ndihmë të banorëve të prekur babai i tij të dhurojë gjysmën e pensionit.

Vetë kryebashkiaku nga ana tjetër nuk ka bërë të ditur se sa ka qenë ndihma që ai ka dhënë në drejtim të qytetarëve, i rëndësishëm është pensioni i babait


Shtuar më 02/12/2019, ora 14:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori