Vërshimet në Shkup kanë çarë asfaltin

Shirat e rrëmbyeshëm në Shkup shkaktuan vdekjen e 21 personave dhe dhjetra të tjerë janë lënduar.

Po ashtu, vërshimet kanë sjellë dhe shkatërrimin e shumë shtëpive, rrugëve, bizneseve etj.

Dendësia e vërshimeve ka qënë e një shpejtësie shumë të madhe, aq sa ka arritur që të shkaktojë deformimin e asfaltiti në rrugë, sikurse e tregojnë edhe fotot. /albeu.com/
Shtuar më 08/08/2016, ora 09:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori