Vëllezërit Koauchi: Duam të vdesim si martirë
Dy vëllezërit Cherif dhe Said Koauchi kanë thënë se nuk duan të bien në duar të policëve, por se do të rezistojnë deri në fund.

Ata thanë se duan të vdesin si martirë.

Një informacion të tillë e ka bërë të ditur një deputet i një krahine franceze, i cili tha se të dy vëllezërit janë të frustruar./albeu.com/

Shtuar më 09/01/2015, ora 11:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori