Vdekja e 47-vjecarit, RENEA blindon Selenicën
lii
Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme në Selenicë, ku një 47 vjeçar u plagos me armë zjarri dhe më pas humbi jetën, policia ka zbarkuar në zonë.

Mësohet se tre automjete të RENEA-s janë nisur drejt Selenicës, ndërsa deri tani ende nuk ka informacion mbi rrethanat e ngjarjes, ku viktimë mbeti Nikola Ikonomi, i njohur ndryshe dhe me emrin Laver Tozaj.

Sipas informacioneve, Tozaj mori tre plumba në trup, nga të cilët nuk mundi të mbijetonte duke ndërruar jetë në spitalin e Vlorës.
Shtuar më 07/08/2019, ora 22:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori