Vasili “tall” Ramën: Është çmendur derdimeni
Vetëm pak më parë Kryministri postoi një status në Facebook i cili duhej postuar në mëngjes por u postua mbasdite. Sigurisht vetëm pak sekonda më vonë ai e ndryshoi.

Kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka reaguar pas lapsusit të kryeministrit në Facebook.

Vasili thotë se kryeministri i thotë pasdites mëngjes.

Statusi i Vasilit:
Kryeministri ka rrjedhur krejt, i thotë pasdites mëngjes

Ua ua ky derdimeni kryeministër gajasi dynjanë se hedh mesazhe ne fb pasdite dhe u thotë mirëmëngjes njerëzve.

Ju kam thënë kaq herë mos e dëgjoni se ka rrjedhur krejt, ia fut kot dhe haluçinacionet e kanë bëra helaq.
Shpërdoron dozën, merr shumë…vërtet shumë…
Shtuar më 14/10/2017, ora 22:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori