Varrimi i tij u shty, familjarët e të vrarit në Bularat kërkojnë mjek ligjor grek
Varrimi që mendohej se do të bëhej pasditen e së hënës mesa duket është shtyrë për të marten në pritje të përfundimit të procedurave dhe sqarimit të pretendimeve të familjareve të viktimës.

Por të afërmit e Konstandinos Kaçifasit duket se nuk kanë besim te autoritet shqiptare.

Mësohet se ata kanë paraqitur këtë të hënë në prokurorinë e Gjirokastrës, kërkesën për ardhjen e një mjeku ligjor nga Greqia, për ekspertizën e trupit të pajetë të 35-vjeçarit. /albeu.com/
Shtuar më 29/10/2018, ora 17:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori