Vajza e Alban Dudushit është bërë një zonjushë e vërtetë, Bieta: 2 shoqet e ngushta (FOTO LAJM)

Joelle, është vajza nga martesa e pare e moderatorit të njohur Alban Dudushit dhe siç shihet në foton e mësiperme ajo tashmë është bërë një zonjushë e vërtetë.

Foton e ka publikuar në rrejetet sociale disa kohë më parë bashkëshortja e Albanit, moderatorja Bieta Sula ndërsa shkruan përkrah saj “Alban Dudushi me 2 shoqet e veta më të ngushta”.

Bieta ndan shpesh herë foto të familjes dhe Joelle është gjithmonë pjesë e kartolinës./albeu.com/
Shtuar më 11/11/2020, ora 12:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori