Vajza bllokohet në lavatriçe! (VIDEO)
Duket e pabesueshme që të ndodhë një gjë e tillë, por me sa duket në SHBA gjithçka është e mundje, madje edhe bllokimi në lavatriçe! Një vajzë ka arritur të bëjë edhe këtë.

Videoja, e cila është paraqitur në fillim të tetorit në YouTube, deri tani ka “përmbytur” shumë ueb sajte. Edhe pse në raste të tilla me siguri prisni ulërima dhe qarje, “personazhit” kryesor të kësaj video e gjithë situata i është dukur qesharake!

Ndoshta alkooli ka bërë të vetën, që edhe kjo skenë të paraqitet. Në çdo rast, mos provoni diçka të tillë në shtëpi.

Më shumë shikoni në videon:


<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/0JDN2sjP0XI?fs=1&hl=en_US">param><param name="allowFullScreen" value="true">param><param name="allowscriptaccess" value="always">param>youtube.com/v/0JDN2sjP0XI?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385">
Shtuar më 22/11/2010, ora 20:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori