Urinoi në derë të Kryeministrisë, bashkia i çon gjobën PD-së
Një skenë jo e hijshme u filmua nga kamerat e televizioneve në protestën e opozitës përpara Kryeministrisë. Bëhet fjalë për një protestues i cili edhe pse ishte para mijëra njerëzve nuk hezitoi të ulte pantallonat dhe të urinonte.

Pas kësaj skene ka regaur edhe Bashkia e Tiranës të cilët i kanë faturuar një gjobë për PD.

Statusi i Veliajt:


PD gjobitet për të 5-ën herë për organizime të urinimit publik! Si dhe më parë, paratë do t'i merren direkt nga llogaria ! 👮‍♂️📝

Imagjino ç'alternativë qeverisëse është një parti që i shpëton në brekë! ✌️

Hipokrizia e "Mbro Teatrin" duket qartë tek ndërtesa e Gherardo Bosios.
Shtuar më 14/04/2019, ora 09:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori