"U vetëvra", policia jep detaje për 44 vjeçarin e gjetur pa shenja jete
Një ngjare e rëndë ka ndodhur pak para mesnate në Tranë, ku një 44 vjecar i ka dhënë fund jetës.

Si0pas policisë, shtetasi i dentfikuar si D.M. është vetëvrarë me armë zjarri në gjendje të rënduar psikologjike.

U sekuestrua në cilësinë e provës materiale arma e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes ku nga hetimet paraprake rezulton se ky shtetas para disa javësh ka shfaqur shenja depresioni.

Njoftimi

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 26.12.2020, rreth orës 23:15, në rrugën “Jakov Xoxe”, në banesë, dyshohet se në gjendje të rënduar psikologjike është vetëvrarë me armë zjarri dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasi D.M., 44 vjeç. U sekuestrua në cilësinë e provës materiale arma e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes ku nga hetimet paraprake rezulton se ky shtetas para disa javësh ka shfaqur shenja depresioni.
Shtuar më 27/12/2020, ora 08:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori