U tregoi gishtin e mesit shqiptarëve,shpërthen ish-deputeti: Turp të kesh, Bochardt Non Grata
Ish deputeti Petrit Vasili ka reaguar ashpër pas veprimit të turpshëm të ambasadorit të OSBE-së në Tiranë, Bernd Bochardt, i cili u ngriti gishtin e mesit protestuesve të Unazës së Re.

Vasili shkruan se ky njeri duhet të nxirrët jashtë nga vendi dhe se ky ishte një turp i madh për të.

“NON GRATA!!!

Shikojeni VIDEON e turpit te ambasadorit te OSBE ne Tirane Borchard

Kush eshte ky i paturp qe ju tregon gishtin e mesit shqiptareve ne token e tyre?

Cfare ben akoma ky ne Tirane?

Si mund te rrije ky edhe nje ore te vetme?

Jashte,jashte,jashte njerez te tille te paturp.

SHAME ON YOU”- shkruan Vasili.


Shtuar më 14/10/2019, ora 08:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori